خدمات مشاریان

تسهیلات 30,000,000 ملیون ريالی خرید

از آنجا که ما اعتقاد داریم آینده از آن ماست و آینده ای وجود نخواهد داشت جز با همگامی و همدلی مشتریان که فلسفه وجودی گروه سیمرغ را تشکیل می دهند . رفع نیازهای پولی و تسهیلاتی مشتریان به عنوان یک اصل ثابت و لایتغیر می باشد در همین راستا بر اساس موازین شرعی ، علاوه بر خدماتی که در باشگاه مشتریان سیمرغ مشاهده می کنید ارائه تسهیلات تا سقف 30،000،000 میلیون ريال و فروش اقساطی با شرایط ویژه و اقساط متنوع برای مشتریان گروه سیمرغ خدمتی دیگر از گروه سیمرغ است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این تسهیلات با ما تماس بگیرید ، خدمتگذار همیشگی شما گروه سیمرغ

استخر سر پوشیده

گروه شرکت های سیمرغ همواره آمادگی دارد تا خدمات کاملی به مشتریان گرامی خود ارایه دهد. شنا یک فعالیت جسمی است که همۀ افراد در هر سنی، آن را به طور وسیع انجام می‌دهند، این ورزش کامل، فواید بسیار زیادی برای بدن دارد.

یکی از خدماتی که گروه سیمرغ به مشتریان خود ارائه میدهد استفاده از استخر های سر پوشیده با بلیط های نیم بها است.

مشتریان عزیز در صورت تمایل و بهره گیری ازین خدمات میتوانند با شماره های ذیل تماس گرفته تا هماهنگی لازم برای خدمت به شما انجام بگیرد.

با تشکر گروه سیمرغ ، در خدمت شما

پردیس سینمای کاپری

پردیس کاپری دارای ۲ سالن سینما، مجموعا به ظرفیت ۴۲۱ نفر، در طبقه چهارم مجتمع کاپری، دارای پارکینگ، نگارخانه، بوفه سرد و گرم و غرفه محصولات فرهنگی است و این مجوعه علاوه بر فعالیت سینمایی به تهیه کنندگی برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان گلستان می‌پردازد.

و حالا گروه سیمرغ در پی تلاش برای خدمت به مشتریان خود برای رفاه حال شما عزیزان با ارئه بلیط های نیم بهای این مجموعه فرهنگی هنری تفریحی در خدمت شما میباشد.

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث در حقیقت یک بیمه مسئولیت میباشد (بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی ) اما در گروه بیمه های اتومبیل قرار دارد .

داشتن این بیمه نامه طبق قانون اجباری است و هر شخص که رانندگی انجام میدهد مکلف به داشتن این بیمه نامه است. گروه سیمرغ تفاهم نامه ای که با بیمه البرز با ظرفیت مشخص جهت رفاه حال مشتریان خود به عمل آورده است که طبق این تفهم نامه مشتریان سیمرغ میتوانند تا سقف 20% تخفیف از این خدمات بیمه ای در زمینه صدور بیمه نامه شخص ثالث بهره مند شوند.

رفاه حال شما هدف گروه سیمرغ

بیمه آژانس مسافربری

سفر آزموده کند مرد را..................هم از دل براند غم و درد را

زگیتی بد و نیک بنمایدش..................و ز آن گنج دانش بیفزایدش

سفر و مسافرت حتی اگر برای مدت کوتاهی به طول بیانجامد، نه تنها برای سلامتی بسیار مفید و ارزشمند می باشد بلکه موجب وجد و سرور روح آدمی گردیده که این شادابی و نشاط روح در سلامت جسم نیز بی تاثیر نمی باشد.

گروه سیمرغ در تلاش است تا این شادابی و نشاط روح را به شما هدیه دهد.

بیمه خدمات دندانپزشکی

ارائة خدمات درماني دندانپزشكي در سطح تخصصي يك نياز واقعي محسوب مي‏شود، به همين خاطر گروه سیمرغ با ارئه خدمات ویژه در این زمینه به ايفاي نقش پرداخته است‏ درواقع هدف از این خدمت ارائة خدمات تخصصي دندانپزشكي به اقشار مختلف و گروه های مختلف مشتریان با كيفيت مطلوب و تعرفة مناسب همچنين كمك به حفظ سطح بهداشت و سلامت ‏شمار مي‏آيد.

در مجموع گروه سیمرغ همواره در تلاش است با استناد به شعار مشتری پادشاه است خدماتی را در بهترین سطح کیفیت به مشتریان و همراهان عزیز خود ارائه دهد.

ماندگاری اتفاقی نیست.....